17 august 2017

Villand sest Põhja Koreast

Ajal, mil sõjakirveid tasa ja targu välja kaevatakse, tekkis mul soov pisut õli tulle lisada. Sihtmärgiks siis Põhja-Korea.

Koht, mida nii Venemaa kui Hiina kiivalt kaitsevad. Neile on ju see majanduslikult/sõjanduslikult hinnaline klient. Mind ei morjendaks üldse eeltoodud argument, kui see, et selles riigis tapetakse ning piinatakse süütuid kodanikke - mehi, lapsi, naisi.

Heakene küll, meie siin, pürgime põhjamaade heaolu suunas, ent mis ütleme ohvritele Põhja Koreas. Saage ise hakkama, ise olete süüdi.

Eks nad ongi pisut süüdi, ent kindel olen ka selles, et nende lapsed mitte. Ja just nende nimel ma räägin.

Olgugi see Donald Trump nii paha kui on, nõustun sellega, et Põhja- Korea tuleb maa peal maha pühkida.

Tehkem see tõeliseks rahvaste nõusolekuks ja pingutuseks, et kukutame nende liidrid ja võtame hoole alla nende rahva. See kujuneb kulukaks, ma tean, ent teisalt, kauaks talub mu südametunnistus nende kannatuste nägemist.

Meil on väge muuta see maa.. lausa kogu maa elamisväärseks paigaks. Tarvis ainult praegustele kunnidele selgeks teha, et see on nende endi huvides.

Ah, mis siin pikalt. Jumala viha on kaua küpsema, ent valus tabama.

1 kommentaar:

  1. Villand muidugi! Aga mis neil Põhja-Korea juhtidel muud üle jääb? Kohe, kui nad režiimi lõdvemaks laseks, hakkaks rahvas mässama ja kõik juhid tapetaks julmalt. Põhja-Korea diktaatoritest liidrid ei saagi midagi teisiti teha kui nad teevad. Neil pole muud valikut enda ja oma perede elu päästmiseks.

    VastaKustuta