17 jaanuar 2016

Fuck the India

Grupp Eesti kodanikke on sattunud hammasrataste vahele, Indias, täites oma tööülesandeid. Paraku mitte nii tähtsaid, et neid riiklikult tähtsaks pidada. Kannatavad nende perekonnad, kannatab Eesti, kasvõi laekumata raha võrra. Aga Eesti, euroopalik riik, ei saa ju endale lubada kastist välja lahendusi. Viga, suur viga.

Mis meil vastas? Korruptiivne India, kus maksab raha, teisisõnu altkäemaks. Kohveri puhul oldi valmis meeletusteks, kuni 'prison breakin'i', laevakaitsjad on aga jäetud Jumala armu hoolde, India juristide armu hoolde. Saage aru, see ei toimi.

Kes on India??? Et meie, eestlased peame põrmus roomama, kuniks neil leidub aega armuandmiseks? Fuck the India. Tõsiselt.

Tunnen omalt poolt süümekat, et varem pole teemat üles tõstnud, aga nüüd sai villand. Kurat küll.. igasugu ratastel seiklejad sai koju toodud, Indiast nüüd ei. Et meil pole kombeks, me oleme kultuursed, eurooplased.

Oli aeg ja siiamaani on - lihtsalt makske sellele vastikule rahh ära. Ja edaspidi lihtsalt turism sinna omal vastutusel. Teine võimalus, pisut ehk hiljaks jäänd, aga ehk antakse võimalus.. lihtsalt tooge mehed ära; neid dokumente saame ju siin uuesti trükkida; jäägu neil mälestuseks.

Fuck the India.

1 kommentaar:

  1. Anonüümne18 jaanuar, 2016

    Riigi nime eest vist ei kasutata määravat artiklit. Kui juba võõrkeeles vanduda.

    VastaKustuta